Producent ogrodzeń panelowych | Rolety zewnętrzne

Godziny pracy: pn-pt: od 8.00 - 16.00

Bramy panelowe skrzydłowe

Bramy panelowe skrzydłowe

Bramy skrzydłowe

Należą do rodziny bram rozwieranych, które doskonale sprawdzają się u właścicieli, którzy mają duże posesje. Skrzydła otwierają się pod kątem 90 stopni a jeżeli istnieje potrzeba to szerzej. Sposoby obsługi bram skrzydłowych dzielą się na dwie grupy: obsługa manualna (ręcznie), oraz mechaniczna (za pomocą siłowników elektrycznych).

 

Drugie rozwiązanie jest praktyczniejsze, oraz wygodniejsze dające możliwość sterowania zdalnego. Bardzo chętnie stosowane przez właścicieli zmotoryzowanych parkujących swoje auta lub inne pojazdy mechaniczne.

Bramy są montowane w trzech wariantach:

a) bramy panelowe jednoskrzydłowe

Bramy panelowe jednoskrzydłowe są często stosowane w przypadku wjazdów do garażu, które są długie lecz wąskie. W takich warunkach jest to idealne rozwiązanie, gdyż niezależnie od tego czy na posesji znajduje się pojazd to jesteśmy w stanie swobodnie zamknąć i otworzyć bramę.

 

Średnia długość bramy panelowej jednoskrzydłowej wynosi około 3m.

 

Brama panelowa skrzydłowa model 2D

Brama panelowa skrzydłowa 2D

Brama panelowa skrzydłowa model 3D

Brama panelowa skrzydłowa 3D

b) Bramy panelowe dwuskrzydłowe

Bramy panelowe dwuskrzydłowe bardzo dobre rozwiązanie dla właścicieli posesji nieco krótszych, lecz szerokich. Bardzo często stosowane w domkach jednorodzinnych o powierzchni działek prostokątnych, gdzie brama jest osadzona na dłuższym boku działki, względem której domy stoją frontowymi drzwiami.

 

Średnia długość bramy dwuskrzydłowej wynosi między 5-6 metrów.

 

Brama dwuskrzydłowa panelowa model 2D

Brama panelowa dwuskrzydłowa 2D

Brama dwuskrzydłowa panelowa model 3D

Brama panelowa dwuskrzydłowa 3D

c) Bramy dzielone w stosunku 1/3 lub 2/3

Rozwiązanie popularne zwane hybrydą, gdzie mniejsze skrzydło pełni funkcję bramki. Idealne rozwiązanie dla osób, które mają wąską, lecz długą działkę i potrzebują od czasu do czasu wjechać większym pojazdem.

 

Średnia długość takiej bramy wynosi między 4 -5 metrów.

 

Doskonałe możliwości konfiguracyjne

Panelowe bramy skrzydłowe stwarzają doskonałe możliwości konfiguracji. W zależności od wizji i zasobności finansowej inwestora mogą być wypełnione matami panelowymi o grubości drutu 656 lub 868. Dowolnie modyfikować możemy również kolory, które należą do palety RAL co daje możliwość pomalowania bramy na dowolny kolor. Jest to bardzo dobra alternatywa dla bram kutych, którym nie ujmując kunsztu i wyjątkowości są znacznie droższe i coraz rzadziej wybierane przez klientów ze względu na ceny. Podobnie jak możliwość wypełnienia możemy modyfikować wysokość bramy, wykończenie, kształt, rodzaj zawiasów, a także wyposażać w dodatkowe akcesoria takie jak np. skrzynka na listy.

 

Świetne, nowoczesne, trwałe i przede wszystkim tanie rozwiązanie dla wszystkich inwestorów niezależnie od tego czy ma służyć prywatnie czy w firmie.