Producent ogrodzeń panelowych | Rolety zewnętrzne

Godziny pracy: pn-pt: od 8.00 - 16.00

Kolory ogrodzeń

Kolory ogrodzeń panelowych

Dostępna kolorystyka

Zadbaj o wyjątkowy wygląd swojego ogrodzenia panelowego na wymiar. Płot w dzisiejszych czasach musi być estetyczny, o prostym wzornictwie, idealnie komponujący się z bramami wjazdowymi oraz furtkami. Najlepiej, aby był wykonany z tych samych materiałów.

 

Kolor ogrodzenia panelowego jest bardzo istotny. Dopasowujemy go do stolarki okiennej, koloru elewacji lub pokrycia dachowego..

 

 

Możesz sobie wybrać dowolny kolor z palety RAL. W standardzie malujemy produkt na kolor: zielony RAL6005, antracyt RAL 7016, brązowy RAL 8017, czarny RAL 9005.

Malowanie proszkowe

Zdaj się na naszych ekspertów i pozwól nam zostać bohaterem na swoim podwórku. Sprawimy, że kolor Twojego ogrodzenia wzbudzi zachwyt i wyróżni się na tle innych. Każdy z elementów jest precyzyjnie malowany proszkowo.

 

Dzięki malowaniu ogrodzenie będzie przez długie lata wyglądało jak nowe.

Malowanie proszkowe ogrodzeń panelowych

Wybór koloru

Zaufaj naszemu doświadczeniu w branży, pozwól sobie doradzić w kwestii doboru odpowiedniego koloru ogrodzenia. Wybór koloru ogrodzenia jest szczególnie ważny w przypadku działki budowlanej. Ma on bezpośredni wpływ na odbiór wizualny obiektu ponieważ znajduje się na pierwszym planie.